خرید دستگاه پولیش و اطلاعات کلی در زمینه انواع پولیشر

محصولات پولیشر روپس

خرید دستگاه پولیش و اطلاعات کلی در زمینه انواع پولیشر

دستگاه های پولیش یا همان پولیشر ها بسیار حساس و دقیق هستند و برای خرید دستگاه پولیش خوب باید نکاتی را راجع به آنها بدانیم، وگرنه ممکن است در زمان خرید دچار استباهی شویم که به دلیل هزینه بالا و قیمت بالای این محصولات قابل جبران نیست. ما باید ابتدا اعمالی را که از دستگاه مورد نظرمان انتظار داریم انجام دهد، به صورت یگ لیست برای خود بنویسیم و سپس با کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه های پولیشر و اطلاع از ویژگی ها و اعمال منحصر به فرد هر نوع از پولیشر با هر برند، دستگاه و مدل مناسب و مورد نظرمان را پیدا کنیم.

تفاوت خودروی پولیش کاری شده با خودرویی که پولیش نزده
پولیش-پولیشرروپس-پیسوان

به طور کلی تمام خودرو های موجود، در تماس مستقیم با طبیعت و هوا و نور خورشید است.
این مجموعه به صورت پیوسته در حال ضربه زدن و خط و خش انداختن بر روی رنگ بدنه خودروی ما است.

عوامل مخرب چه هستند ؟

از نور خورشید و اشعه های مخرب موجود در آن گرفته تا گرد و خاک های ایجاد شده در فصل های پاییز و تابستان و آلودگی هوا در شهر های بزرگ و کلان شهر ها گرفته تا خش های سطحی حاصل از برخورد برگ درختان و شاخه ها به رنگ بدنه خودرو. این عوامل اگر چه ناچیز ولی به شدت در ظاهر خودرو تاثیر گذار هستند این که چه موقع شما این خش ها را تشخیش دهید به توجه شما و میزان گستردگی این عوامل بستگی دارد ولی زمانی که این خط ها و خش ها به حدی زیاد شدند که دیگر رنگ خودرو، از آن شفافیت و براقیت سابق برخوردار نبود، باید از روش های برای تعمیر و تغییر حالت آن برای رسیدن به حالت اول استفاده کنیم.

بهترین روش برای از بین بردن این خط ها و خش ها که در تمام دنیا نیز انجام میشود، پولیش زدن به بدنه خودرو است.

 

پولیش زدن با دست-فروشگاه اینترنتی پیسوان
پولیش-زدن-دستی-پیسوان

 

پولیش زدن به روش دستی

پولیش زدن به معنی مالش مایعی شیمیایی به سطح مورد نظر است که درخشندگی و شفافیت خاصی به سطح میدهد.
این کار به دو روش انجام میگیرد.

پولیش زدن دستی و پولیش زدن به وسیله دستگاه های پولیش زنی. پولیش دستی پولیش ساده است که شما میتوانید در منزل هم این روش را انجام دهید. این عمل بسیار ساده است و تنها کافیست که محلول پولیش را به وسیله یک پارچه و یا فوم به بدنه خودرو مالش دهید. این روش علی رقم ساده و سریع بودن از دقت بسیار پایینی برخوردار است و به هیچ وجه با یک پولیش زدن حرفه ای قابل مقایسه نیست.
در این روش پس از پایان کار رد پارچه ( هولوگرام ) بر روی رنگ خودرو خواهد ماند.
در هر صورت این روشی اصولی و تا حدی کارآمد نیست.

پولیش زدن با دستگاه پولیشر

دست شما هر چقدر هم که تند و سریع باشد نمیتواند بدنه خودرو را جوری پولیش بزند که خش های ریزش مخفی شود و از ایجاد هولوگرام هم جلوگیری کند. خطای دست بسیار زیاد است و به همین دلیل استفاده از دستگاه های پولیش زنی و پولیشر ها دقت و کیفیت کار را بسیار بالا میبرد. این دستگاه ها با چرخش بسیار سریعی که دارند پد اسفنجی متصل شده ره خودشان را میچرخانند و مایع پولیش را به صورت یکسان به همه جای بدنه خودرو مالش میدهند. همچنین این دستگاه ها بسیار دقیق هستند و میتوان از آنها برای نقاط  حساس تر در خودرو نیز استفاده کرد.

انواع دستگاه های پولیشر

این دستگاه ها از نظر اندازه و سرعت چرخش و نوع برند به دسته بندی های مختلف و متفاوتی تقسیم میشوند
ولی در مهم ترین ویژگی که باعث دسته بندی دستگاه های پولیشر میشود نوع چرخش پدشان است.
دستگاه های پولیش ار لحاظ نوع چرخش پدشان به دو دسته اصلی اوربیتالی و روتاری (چرخشی) تقسیم میشوند.

دستگاه های اوربیتالی دارای نوعی چرخش نامنظم هستند.
نوع چرخش در این دستگاه ها به این صورت است که علاوه بر چرخش پد پولیشر به صورت معمول و حول محور مرکزی اش، تمام پد و یا بهتر است بگوییم محور اتصال پد نیز در مسیری میچرخد.
این باعث میشود که پد دستگاه عموما چیزی بیشتر از دو یا سه سانتی متر را بیشتر پولیش بزند.

دستگاه های اوربیتالی به خاطر حرکت نامنظمشان از ایجاد رد و هولوگرام بر روی سطح جلو گیری میکنند و بسیار محبوب تر هستند. کار با دستگاه های اوربیتالی ساده تر و بسیار آسان تر از دستگاه های روتاری است و همچنین به دلیل عدم ایجاد هولوگرام روی سطوح شفافیت بسیار بیشتری به خودرو میدهد. نکته مثبت دیگر در دستگاه های اوربیتالی نسبت به روتاری این است که پولیشر های اوربیتالی سطحی بزرگ تر را پولیش میزنند و این در سرعت انجام کار بسیار مهم و تاثیر گذار است.

 

محصولات پولیشر روپس
پولیشر-روپس-پیسوان

معرفی برند

یکی از برترین برند های تولید کننده دستگاه های پولیشر، برند ایتالیایی روپس است.
این برند در تولید دستگاه های پولیشر یکی از برترین ها است و دستگاه هایش را در قالب پک هایی حاوی ژل های پولیش و پد های پولیش و پد تمیز کننده در تراکم های متفاوت برای کاربرد های متفاوت عرضه میکند. این برند بر روی دستگاه های خود از یک سیستم تنظیم سرعت استفاده کرده است که کار را برای اوپراتور بسیار ساده و دستگاه را برای وی بسیار قابل کنترل تر میکند. همچنین پوششی که شرکت روپس برای سطح این دستگاه ها در نظر گرفته حالت پلیمری خاصی دارد و از لیز خوردن دستگاه بر روی سطوح و گرفتن آلودگی جلوگیری میکند.

تمامی محصولات روپس هم اکنون از طریق وب سایت فروشگاهی پیسوان قابل خریداری میباشند.
شما همچنین میتوانید برای کیب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

  • 09134229547
  • 09134229548
  • 03137450916

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم