چرا باید از اسپری داشبورد استفاده کنیم ؟

eqyme7u4

سالهاست که خودرو ها، حمل و نقل را سهولت بخشیده اند
و باعث شده اند انسان برای جابجایی بار ها ی خود و یا سفر هایش از این وسیله و اختراع فوق العاده استفاده کند. در گذشته این کارایی خودرو بود که همه چیز را تحت شعاع خود قرار میداد و تا سالها نیز زیبایی خودرو امری نبود که زیاد اهمیت داشته باشد. ولی از سالهای 1940 شرکت های سازنده خودرو بران شدند تا خودروهایی لوکس و شیک و حتی با دو سرنشین طراحی کنند. اصلی ترین اساس و پایه این خودرو ها زیبایی و ظرافت آنها بود و تا امروز نیز این رویه ادامه داشته است به شکلی که امروزه شاهد هستیم که حتی خودرو های حمل بار و وانت ها یا اتوبوس ها و … دارای قسمت های ظریف و زیبا هستند که باید از آنها نگهداری شود.  

 

1
ترک داشبورد و راه های جلوگیری از ایجاد آن در خودرو

این قسمت های زیبای خودرو ها به نگهداری های خاص نیاز دارند تا دچار خرابی و کثیفی نشوند.
داشبورد خودرو ها یکی از همین قسمت ها است که در برخی خودرو ها از پلاستیک فشرده ساخته میشود و در برخی دیگر از خودرو ها نیز دارای روکش های پلاستیکی پارچه ای و یا چرمی است. داشبورد خودرو ها تنها محلی است که بیشترین تماس مستقیم را با نور خورشید دارد. هم در هنگام رانندگی این داشبورد است که پذیرای اشعه های مخرب خورشید است و هم در زمانی که خودرو پارک شده است باز هم این داشبورد است که در معرض نور خورشید قرار دارد. با استفاده از پرده ها و تور هایی که برای شیشه های خودرو ها ساخته میشود میتوان تاحدی جلوی نور خورشید را گرفت ولی باید به دنبال راهی بهتر برای جلوگیری از آسیب دیدن داشبورد باشیم.

اسپری های داشبورد خودرو

اشعه UV   از نور خورشید با تابیدن به سطح داشبورد باعث تخریب آن میشود.
این تخریب ها در ابتدا به شکل ترک های ریز و یا تغییر رنگ دادن داشبورد مشهود است و با گسترش این تخریب بها شاهد ترک ترک شدن داشبورد هستیم. زیبایی داخل کابین خودرو با این ترک ها و خرابی ها تحت شعاع قرار میگیرد و دیگر خودرو آن جذابیت سابق را نخواهد داشت. اینجاست که اسپری های داشبورد به کمک ما می آیند. اسپری های داشبورد معمولا دارای چندین قابلیت و استفاده هستند که یکی از آنها جلوگیری از برخورد نور مستقیم به داشبورد است. اسپری های داشبورد با نرم کردن سطح داشبورد از ترک خوردن و خراب شدن داشبورد جلوگیری میکنند.

 

 

car dashboard repairr 1
با استفاده از اسپری داشبورد را براق و تمیز نگه دارید و از ترک خوردن آن جلوگیری کنید

همچنین اسپری های داشبورد با ایجاد یک لایه محافظ پس از تمیز کردن سطح داشبورد باعث براق شدن داشبورد میشود و ظاهری شیک و شکیل به کابین خودرو میدهد. این لایه از کثیف شدن داشبورد جلوگیری میکند و باعث میشود نور خورشید نیز جذب سطح نشود و منعکس شود.

رایحه های اسپری داشبورد

وجود اسانس در اسپری های داشبورد امروزه امری واجب است
که تاثیر زیادی در کسب رضایت مصرف کننده ها دارد.
این که با یک محصول بتوانید هم تمیز کاری را انجام دهید
و هم در زیبایی و مراقبت از خودرو با استفاده از آن اثر بگذارید
و هم باعث خوش بو شدن محیط داخل خودرو شوید لذت خاص دارد
و مورد قبول تمامی مصرف کننده ها است.

به این ترتیب در هزینه ها نیز میتوان صرفه جویی کرد و به جای خریدن یک شوینده و یک واکس و یک خوش بو کننده تنها از یک اسپری داشبورد استفاده کنید.

معمولا شرکت ها برای اسپری های داشبورد 4 تا 8 رایحه متفاوت در نظر میگیرند
که استفاده آنها بر اساس تغییر فصل میباشد.
اسپری های جردن در رایحه های پرتقال و گل رز و نارگیل و سیب و یا اسپری های داشبورد پاور نیز در هشت رایحه متفاوت از برترین محصولات در این زمینه هستند.

مزایای استفاده از اسپری داشبورد :

به قول معروف استفاده از این اسپری ها یک تیر و چند نشان است.
با خرید یک اسپری میتوانید هم در خوش بو کردن محیط و هم در تمیز کردن و زیبایی خودرو مانند حرفه ای ها عمل کنید. در ضمن اسانس موجود در این اسپری ها به صورت حبابچه هایی رایحه دار پس از این به به منطقه مورد نظرتان اسپری شد به آن سطح میچسبند و در زمانی طولانی به مرور زمان باز میشوند و رایحه و عطر و بوی خود را به محیط میدهند. این عاملی است که باعث میشود این بوی خوش تا مدت ها درون خودرو ماندگاری داشته باشد. و همینطور به صورت کلی میتوان گفت جلوگیری از ترک ترک شدن و جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و ضد گرد و خاک بودن این محصول از مزایای استفاده از آن میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم