آتافیکس

خرید محصولات آتا فیکس

خرید محصولات آتافیکس

معرفی برند آتافیکس

شرکت بازرگانی تولیدی آذرروکش درسال ۱۳۷۹ با هدف فعالیت در زمینه بازرگانی خارجی، ارائه خدمات گمرکی و تولید انواع مصنوعات چوبی در منطقه آزاد ارس فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت از سال ۱۳۸۴ فعالیت تولیدی خود را با تولید انواع صفحه کابینت آغاز کرده و هم اکنون در فضای تولیدی و انبار در ۴ واحد به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۸۸۰ متر فضای اداری با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مواداولیه درجه یک و پرسنل مجرب اقدام به تولید چندین نوع محصول از صنعت چوب و چسب و اسپری می نماید.

فروشگاه پیس وان نماینده فروش محصولات آتافیکس که در زمینه فروش انواع چسب های صنعتی مانند چسب 1 – 2 – 3 ، سیلیکون و ماستیک فعالیت خودرا از سال 95 شروع نموده و هم اکنون با تامین محصولات با کیفیت از شرکت آتافیکس توانسته است بخشی از نیاز کشور را در این زمینه مرتفع نماید. شرکت آتافیکس در منطقه آزاد ارس توسط شرکت ( آذر روکش ارس ) تحت لیسانس ترکیه تولید می شود.مواد اولیه بکار برده شده در محصولات از طریق کشور ترکیه تامین شده که از کیفیت بالای برخوردار می باشد.

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش یک نتیجه

ناموجود
انژکتور شوی آتا فیکس 450 میلی لیتر
ناموجود

انژکتور شوی آتا فیکس انژکتور شوی آتا فیکس یک محصول بسیار عالی از نوع انژکتور شوی می باشد. این اسپری از برند آتافیکس ترکیه می باشد و به منظور تمیز کردن دریچه گاز خودرو ساخته شده است. این اسپری قادر است سیستم دریچه گاز و همچنین سنسور موقعیت دریچه گاز و استپر موتور و سیستم […]