کمپانی منزرنا در عرصه ی تولید واکس و پولیش

محصولات منزرنا

کمپانی منزرنا در عرصه ی تولید واکس و پولیش:


منزرنا نام یک شرکت مطرح و حرفه ای آلمانی است که در زمینه ی تولید مواد محافظت از بدنه ی خودرو فعالیت می کند. فعالیت عمده ی این کمپانی در عرصه ی واکس و پولیش بدنه ی اتومبیل است.
انواع پولیش های مارک آلمانی منزرنا:
پولیش های منزرنا در دو سبک عادی و حامی محیط زیست ساخته شده و روانه ی بازار های مصرف می گردند. در مجموع پولیش های کاملا حرفه ای برند منزرنا به سه گروه که پولیش زبر، پولیش متوسط و پولیش نرم را در بر می گیرد تقسیم می شوند که رنگ آن ها به عنوان شناساگر آن ها عمل می کند و می توان آن ها را با در نظر گرفتن رنگ قرمز، زرد و سبزشان تشخیص داد. مارک منزرنا با ساخت و ارائه ی بیش از حتی ده نوع پولیش، از جمله پر تنوع ترین مارک ها در امر عرضه ی واکس و پولیش خودرو به حساب می آید. شرکت منزرنا به توان لایه برداری و هم چنین برق دادن پولیش های تولیدی خود امتیاز می دهد و آن ها را از ده نمره امتیاز دهی می کند. در اصل در این امتیازدهی عدد اول از طرف چپ نشان دهنده ی قدرت براق کنندگی و عدد دوم بیان کننده ی میزان لایه برداری محصول است.
پولیش زبر مارک منزرنا به رنگ قرمز بوده و با نام های متفاوتی هم چون Super Heavy Cut 300 (6/10)، Heavy Cut 1000(3/9 و (Heavy Cut 1100 (5/8 و (Heavy Cut 400(8/8 در بازار قابل تهیه هستند.
پولیش متوسط منزرنا به زرد رنگ بوده و با نام هایی از قبیل Medium Cut 2000(6/5)، Medium Cut 2400(8/5) وMedium Cut 2500 (7/5) در بازار عرضه شده اند.
آخرین نوع پولیش های این برند، پولیش های نرم هستند که رنگ سبز داشته و با نام هایFinal Finish 3000(9/3)، Super Finish 3500 (10/3) و Super Finish Plus 3800(10/2) شناخته می شوند.
همه ی پولیش های برند منزرنا در حجم هایی معادل 250 میلی لیتر، یک و چهار لیتر در بازار ارائه شده اند که هم امکان کار با دستگاه اوربیتال را دارند و هم با روتاری کار می کنند. مارک منزرنا یک نوع پولیش بسیار پر کاربرد نیز تولید کرده است که درای رنگ بنفش بوده و یک پولیش یک مرحله ای به نام One-Step Polish 3in1 (9/5) است. پولیش های مارک منزرنا با حجم یک لیتر در ایران به قیمت تقریبی 400 تا 500 هزار تومان قابل تهیه اند.

 

پولیش زبر منزرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم