سوالات متداول پیسوان

طریقه ارسال محصولات و دریافت آن به چه صورتی می باشد؟

پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود، و پرداخت هزینه به صورت اینترنتی، محصولات مورد نظر شما بسته بندی شده و به وسیله شرکت های باربری در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

آیا محصولات سایت شما ضمانت سلامت محصول دارد؟

محصولات مورد نظر شما در قالب بسته بندی محکم و ضد ضربه از انبار پیس وان خارج و به صورت کاملا سالم به باربری تحویل می شوند. در صورتی که هنگام دریافت، متوجه ایجاد اشکال و ایرادی در بار شدید، از تحویل بار امتناع بفرمایید و آن را به مسئول پیس وان گزارش دهید. پیس وان مراتب فوق را پیگیری کرده و بار جدید برای شما ارسال خواهد شد.

چطور میتوانم از اعتبار پیس وان مطمعا شوم ؟

شما می توانید برای اطمینان از اعتبار پیس وان اینماد وب سایت را برسی فرمایید.

 

بازگشت کالا در پیس وان چه شرایطی دارد؟

بازگشت کالا در شرکت پیس وان دارای قوانین و مقررات خاص این شرکت می باشد. این کار را می توان به چند بخش تقسیم کرد که در ادامه به معرفی و توضیح آن می پردازیم.
.
– در حالت اول اگر کالایی که برای شما ارسال شده با فاکتور سفارش شما مطابقت نداشته و کالایی دیگر با برند و یا کاربردی متفاوت برای شما ارسال شده باشد، پیس وان هزینه برگشت داده شدن کالا را متقبل شده و آن را بازگشت داده و تعویض می کند.

– حالت دوم زمانی اتفاق می افتد که بسته دریافتی شما دچار تغییر فیزیکی و یا خرابی باشد و یا محتویات آن ریخته شده باشد. در این حالت به هیچ وجه کالا ها را دریافت نکنید و با مسئولین پیس وان تماس حاصل کرده و گزارش خرابی را اعلام فرمایید. در این حالت پیس وان قرامت کالا را از باربری دریافت کرده و برای شما کالای جدید ارسال می کند.

– در صورتی که کالا را بدون مشکل فیزیکی دریافت کردید و پس از اولین مصرف متوجه خرابی محتویات شدید در اولین فرصت مراتب را به شرکت پیس وان اطلاع دهید و از مصرف بقیه محصول خود داری کرده و محصول را به پیس وان برگردانید تا پس از بررسی متخصصین پیس وان به شکایت شما رسیدگی شود.

– در صورتی که پس از دریافت کالا تصمیم تان عوض شد و به سلیقه خود درخواست تعویض محصول را داشته باشید، در صورتی که محصول دچار کاستی نشده باشد و از آن استفاده نشده باشد ( به اصطلاح آک بند باشد ) شرکت آن را از شما پس بر می دارد و کالای جدید و مورد نظر شما را برای شما ارسال خواهد کرد. بدیهی است هزینه بازگشت و ارسال کالا به عهده شخص خریدار می باشد.

آیا پیس وان در شهر های دیگر نمایندگی دارد؟

خیر، پیس وان در هیچ شهر و همچنین در هیچکدام از استان های کشور نمایندگی ندارد و شما می توانید برای تهیه کالای مورد نظر خود از طریق وب سایت اینترنتی پیسوان اقدام فرمایید.

چرا قیمت های پیس وان از همه جا مناسب تر و پایین تر است؟

بدلیل حذف واسطه میان تولید کننده و یا وارد کننده، و در نظر گرفتن کمترین سود برای هر محصول توسط متخصصین فروش پیس وان، قیمت های تمامی محصولات در سایت از تمام فروشگاه های کشور مناسب تر و پایین تر است.

طرف قرارداد های پیس وان چه کسانی هستند؟

تمامی طرف قرار داد های پیس وان تولید کنندگان و یا وارد کنندگان محصولات درجه یک خودرویی می باشند که طی سالها فعالیت در این عرصه و کسب تجربه بسیار دارای اعتبار بالا و کیفیت بالایی در محصولاتشان هستند.

Warehouse چیست؟ این امکان برای فروشندگان در پیس وان طراحی شده است؟

بله، در توضیح واژه Warehouse نام انبار پیس وان برای کالا های تولید کنندگان و یا وارد کنندگانی است که قصد فروش کالا های خود را در پیس وان دارند و حاضر هستند مقداری از کالایشان را در اختیار پیس وان قرار بدهند.انبار کالای پیس وان یا همان Warehouse مکانی ایمن برای محافظت و نگهداری از محصولات شما است که به دلیل تسریع در ارسال کالا طراحی و آماده شده است. بدیهی است قرار دادن کالا در انبار کالای پیس وان فعلا رایگان خواهد بود.

اعتماد شرکت ها برای قرار دادن کالا در انبار کالا Warehouse پیس وان چگونه کسب خواهد شد؟

پس از درخواست شرکت ها برای استفاده از این امکان و قرار دادن کالا های شان در Warehouse پیس وان، قراردادی میان پیسوان و تولید کننده یا وارد کننده بسته خواهد شد که منافع دو طرف در آن ذکر شده تا هیچ کدام از طرفین دچار ضرر نشوند.

آیا هر کسی میتواند در پیس وان کالای خود را به فروش برساند ؟

خیر، طرف قرار داد های پیس وان همگی تولید کننده کالای خود و یا وارد کننده کالای شان هستند. بنا بر این دلال ها و واسط های میان خریدار و تولید کننده و وارد کننده حذف شده اند.