کمپانی مادرز در عرصه ی پولیش بدنه خودرو

خرید محصولات مادرز

مارک آمریکایی مادرز با بهره مندی از تنوع بسیار گسترده در زمینه ی محصولات مراقبتی خودرو، که شامل شامپو های شستوشو، انواع تجهیزات نظافتی، پولیش، واکس ها و دیگر محصولات می شود از جمله شناخته شده ترین مارک ها در عرصه ی دیتیلینگ در جهان امروز است. پولیش های بسیار حرفه ای کمپانی مادرز به طور چهار مرحله ای در بازار عرضه گردیده اند که با در نظر گرفتن میزان آسیب وارد آمده به رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پولیش بدنه خودرو با برند مادرز

اولین نوع پولیش مادرز، زبرترین نوع آن است، پولیش به شدت زبر به اندازه ی یک لیتر مادرز با نام تجاری Heavy Duty Rubbing Compound دارای کد 81232 است که قدرت و توان آن، با سمباده 1200 برابری می کند و در حداقل زمان ممکن، انواع خط و خش عمیق وارد آمده به رنگ بدنه خودرو را از بین برده و اصلاح می کند. البته نوع دیگری از این محصول نیز در گالن هایی معادل 4 لیتر و دارای کد 81238 در بازار های مصرف عرضه شده اند.
دومین مرحله ی مجموعه پولیش های کاملا حرفه ای برند مادرز، پولیش زبر مادرز با نام تجاری Mothers Rubbing Compound است که حجمی معادل یک لیتر دارد و دارای کد 81132 می باشد. البته گالن های چهار لیتری این پولیش با کد 81138 نیز در بازار عرضه شده اند که لایه برداری آن ها با سمباده ی 1500 برابری می کنند که به منظور رفع کردن خط و خش های خودرو و هم چنین اکسیداسیون متوسط از آن ها بهره برداری می شود.
سومین پولیش کاملا حرفه ای برند مادرز، پولیش براق کننده با نام تجاری Machine Glaze است که کد آن 82332 می باشد. این نوع پولیش با استفاده از دستگاه اوربیتال و هم چنین پد اسفنجی روی خودرو عمل می کند و تمام اثرات هولوگرامی و حتی خط های سطحی را از بین می برد و به این ترتیب بدنه ی اتومبیل را کاملا براق می کند.
در نهایت چهارمین مرحله ی پولیش کاری با مارک مادرز، با بهره گیری از محصول پولیش نرم که حجمی معادل یک لیتر داشته و تحت عنوان Foam Pad Polish شناخته می شود صورت می پذیرد. این محصول دارای کد 83432 است که برق و هم چنین درخشندگی پایانی را به رنگ خودرو ارزانی می دارد. هزینه ی خرید و تهیه ی همه ی پولیش های با حجم یک لیتر مارک مادرز، در ایران به طور تقریبی 800 هزار تومان است.
به عنوان دیگر پولیش بدنه خودروی برند مادرز، می توان به پولیش تحت عنوان مجموعه ی Ultimate اشاره کرد که خود در بر دارنده ی دو نوع پولیش و یک نوع واکس است که تحت عنوان های پولیش نوع اول با نام تجاری Pure Polish، پولیش نوع دوم با نام تجاری Micro Polishing Glaze و نهایتا واکس کارنوبا با نام Pure Brazillian Carnauba Wax به بازار عرضه شده اند. پیشنهاد می شود پولیش نوع اول با استفاده از دستگاه روتاری و پولیش نوع دوم و واکس مرحله ی آخر هم با استفاده از دستگاه اوربیتال مورد بهره برداری قرار گیرند. این قبیل محصولات هم در دو حجم 473 میلی لیتری و هم چنین گالن هایی معادل چهار لیتر در بازار مصرف عرضه شده اند.

مارک آمریکایی مادرز با بهره مندی از تنوع بسیار گسترده در زمینه ی محصولات مراقبتی خودرو، که شامل شامپو های شستوشو، انواع تجهیزات نظافتی، پولیش، واکس ها و دیگر محصولات می شود از جمله شناخته شده ترین مارک ها در عرصه ی دیتیلینگ در جهان امروز است
مادرز

مارک آمریکایی مادرز با بهره مندی از تنوع بسیار گسترده در زمینه ی محصولات مراقبتی خودرو، که شامل شامپو های شستوشو، انواع تجهیزات نظافتی، پولیش، واکس ها و دیگر محصولات می شود از جمله شناخته شده ترین مارک ها در عرصه ی دیتیلینگ در جهان امروز است. پولیش های بسیار حرفه ای کمپانی مادرز به طور چهار مرحله ای در بازار عرضه گردیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم