نیرو کلر

نیرو کلر

نیرو کلر : شرکت نیروکلر فعالیت خود را از سال 1376 آغاز کرد و با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات و ابزارالات و اخرین فناوری های روز دنیا محصولاتی را تولید کرد .

همچنین محصولات تولیدی این شرکت در زمینه های : صنایع تولید الومینیم ، صنایع بهداشتی در تولید انواع پودر های شوینده و .. ، صنعت غذایی در روغن نباتی ، صنعت چرم سازی ، فراورده های معدنی ، تولید الیاف ، تولید اب ژوال و …. ، تولید pVC و …..

همچنین این شرکت به دلیل کیفیت فوق العاده محصولاتش و خدمات ویزه عرضه شده . توانسته است یخش زیادی از محصولاتش را به بیش از بیست کشور جهان ارائه دهد .

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 2 نتیجه

سود پرک نیرو کلر در کیسه 25 کیلویی
3,380,000 تومان19,062,500 تومان

شرکت نیرو کلر با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات، به کار گیری آخرین فن آوری روز دنیا و به پشتوانه کارکنان کارآمد و متخصص خود ضمن اخذ استانداردهای ملی و بین المللی در زمينه‌ي كيفيت براي محصولات و استقرار استانداردهاي سيستم مديريت كيفيت، محيط زيست، ايمني و بهداشت شغلي توانسته است گام های بلندی را در جهت بهبود مستمر و تلاش در جهت جلب رضایت مشتریان برداشته و علاوه بر تأمین بخش عمده ای از مصارف صنایع آب و فاضلاب کشور در تأمین نیاز سایر صنایع نیز مشارکت ارزشمندی را داشته و در عین حال به دلیل کیفیت برتر محصولات و خدمات ویژه ارایه شده به مشتریان توانسته است بخش قابل توجهی از محصولات تولیدی خود را به بیش از 20 کشور جهان صادر نماید.

 

کلر جامد نیروکلر با وزن 45 کیلوگرم
1,331,550 تومان33,058,125 تومان

ضد عفونی کننده آب های آشامیدنی و استخر ها، محیط های بیمارستانی، سفید کننده و تولید آب ژاول

فرمول شیمیایی کلر جامد هیپوکلریت کلسیم Ca(OCl)2 بوده و آنالیز شیمیایی آن بشرح ذیل می باشد:

Ca(OCl)2: Min 65% W/W

NaCl: Max 20% W/W

Insoluble In Water: Max 7% W/W

Moisture: Max 6% W/W

Fe: Max 100 ppm

Heavy metals: Max 0.5 ppm

Remaining On Mesh 425mic: Min 75% W/W

Remaining On Mesh 2mm: Max 20% W/W