لوازم جانبی کارواش ( پاک پمپ ) به عنوان ابزاری جهت تسریع و بهبود کیفیت کارکرد کارواش اتوماتیک و کارواش دستی مورد استفاده است. این لوازم علاوه بر این که پاکیزگی خودرو را افزایش داده و سبب سهولت در فرآیند شستشو می گردند، مانع از بروز صدمات ناشی از فشار آب در هنگام شستشو نیز می شوند. همچنین نظم بیشتر و استفاده از تجهیزات مناسب از خطرات و صدمات کاربران در هنگار کار نیز جلوگیری می نماید. سازندگان تجهیزات و لوازم جانبی کارواش تمامی احتمالات ممکن را در نظر گرفته و برای هر یک راه حل ممکن را ارائه داده اند. این لوازم می توانند در همه محیط ها و برای انواع کارواش دستی و اتوماتیک مورد استفاده قرار گیرند که با شرایط و موقعیت های گوناگون سازگار هستند.

از جمله لوازم جانبی کارواش می توان به لنس کارواش اشاره کرد که جز لوازم لاینفک کارواش میباشد و بدون آن امکان استفاده از کارواش امکان پذیر نیست. موسسه تولیدی نورافزا، با تولید این محصول در کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نسبت به نمونه های مشابه، در این بازار نیز قدم برداشته است. یکی دیگر از لوازم پرکاربرد در کارواشهای دستی و اتوماتیک، دستگاه کف پاش میباشد که شستشوی بهتر و با سرعت بالاتر را امکان پذیر میکند. در ادامه با مشخصات این دو محصول موسسه تولیدی پاک بیشتر آشنا خواهید شد.

پمپ پیستونی صنعتی (پمپ کارواش صنعتی) پاک محصول کشور ایران، دستگاهی کارآمد و کاربردی برای شستشوی ماشین آلات و ماشین های سنگین می باشد. این محصول به دست متخصصین و صنعتگران داخلی ساخته شده و تمام تکنولوژی آن بومی سازی شده است.

بعلت محافظت کامل از پمپ واترجت، جلوگیری از استهلاک و افزایش طول عمر آن تا حد ا مکان، از باکیفیت ترین مواد و قطعات برای تولید پمپ اسفاده شده است که از آن جمله میتوان سرپمپ های تولید شده از آلیاژ برنج، پیستون سرامیکی با بهترین کیفیت، رینگ های تفلون گرافیت محافظ، سیستم قطع کن خودکار بای پس و …. نام برد.