تامین کنندگان

مجموعه پیس وان یکی از فروشگاه های معتبر در استان اصفهان می باشد که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است . و در زمینه فروش محصولات کارواشی از جمله انواع اسپری جات (اسپری لاستیک ، اسپری داشبورد ، اسپری روکش ، اسپری موتور شوی ، اسپری چند منظوره ، اسپری قیر شوی ، اسپری رنگ رینگ ، اسپری انژکتور شوی ، اسپری ضد زنگ ، اسپری خوشبو کننده و …) ، انواع مکمل های سوخت و شستوشوی انژکتورها ، انواع شامپو برای شست و شوی بدنه ، انواع دستمال برای بدنه و شیشه ، انواع خز ، انواع تی شیشه ، انواع کرم واکس و….. در برند های مختلف فعالیت می کند .

فروشگاه پیس وان همواره برای مشتریان ، محصولاتی را با فرمولاسیون بی نظیری تولید و به بازار ارائه ارائه داده است از جمله : شامپو 1 به 200 ، شامپو تاچلس ، شامپو دو جزیی الوند ، واکس لاستیک ، واکس داشبورد ، جرمگیر ، موتور شوی ، شیشه شوی و….. .

همچنین مجموعه پیس وان توانسته است که طی چند سال فعالیت خود علاوه بر فروش تجربه فوق العاده ایی را کسب کند و محصولات مورد نظر مشتریان را در اولین فرصت تامین کند

البته گفته می شود که فروشگاه پیس وان با شرکت های معروف در اصفهان و کل ایران در حال حاضر فعالیت می کند از جمله :

  • جردن ، مویلر ، پاور ، اکو وان ، ستاره ، الناجو ، سیلین ، راین جی ، هاروست ، پژوهش ، پلنتی ، اکو وان ، اتوکیت ، راین رود ، سی فلش ، فومن شیمی ، کاسپین ، فست فاش ، دیاموند ، زتکس ، نانوساین ، هگزا ، هیلاری ، رازی ، غفاری و ……..

و همچنین شما می توانید با ثبت سفارش از طریق وب سایت یا از طریق شماره های تماس سفارشات خود را ثبت و نهایی کنید و طی مدت 3 روز تحویل بگیرید و از کیفیت محصولات لذت ببرید .

چگونه بار به دستمان می رسد ؟

خب در مورد این سوال گفته می شود که شما از هر جای کشور که در سایت پیس وان ثبت سفارش بزنید ، سفارشات شما از انبار شرکت ها در کل کشور به طور مستقیم از طریق باربری برای شما ارسال می شود و شما می توانید با در یافت بیجک از طرف ما به باربری مشخص شده رفته و بار خود را دریافت کنید .

حتما برای شما سوال پیش می آید که تامین کننده در پیس وان کیست ؟

خب پاسخ به این سوال گفته می شود که تامین کننده پیس وان کسی است که یا وارد کننده محصولات خودرویی یا تولید کننده و یا نماینده انحصاری محصولات خاص خودرویی باشد .

همچنین شما می توانید برای مطالعه شرایط فروشندگی محصولات پیس وان اینجا کلیک کنید