شامپو تاچلس

شامپو تاچلس

شامپو تاچلس وکاربرد ان

امروزه افراد بسیاری برای شستشوی خودروهای خود به کارواش‌ها مراجعه می‌کنند و از خدمات آن‌ها برای افزایش زیبایی و پاکیزگی خودروی خود استفاده می‌کنند. شامپو تاچلس یکی از جدید‌ترین محصولاتی است که در کارواش‌ها برای شستشوی اتومبیل‌ها استفاده می‌شود و بازده بالای آن موجب شده است تا امروزه در تمامی کارواش‌ها از این ترکیبات برای شستشو استفاده شود. استفاده از شامپو نانو مزایای بسیاری را برای صاحبان کارواش‌ها به همراه دارد و قرارگیری این مسئله در کنار موارد دیگری همچون سهولت استفاده از شامپو پیس وان موجب شده است تا این محصول سریعاً بازار را به تسخیر خود در آورد و مصرف کنندگان را شگفت زده نماید. در ادامه قصد داریم تا اطّلاعات جامعی را در رابطه با شامپو تاچلس و ویژگی‌های بارز آن به شما عزیزان ارائه دهیم و شما را با نحوه‌ی استفاده از این محصول پرکاربرد و کم نظیر آشنا سازیم.

 

 

 

شامپو تاچلس محصولی مطمئن برای شستشوی بدنه‌ی خودرو می‌باشد

 

شامپو تاچلس چیست؟

در سال‌های گذشته استفاده از مواد نانو در صنایع و فرایند‌های مختلف با افزایش چشم‌گیری همراه بوده است و دلیل اصلی این مسئله ویژگی‌های شگفت انگیز این مواد می‌باشد. شامپو تاچلس یکی از جدید‌ترین محصولاتی است که با استفاده از مواد نانو تولید شده است و استفاده از آن موجب سهولت فرایند شستشوی خودرو شده است. این شامپو نانو به دلیل برخورداری از ویژگی‌های بارز خود موفّق شده است تا سرعت و بازده کارواش‌ها را در ارائه‌ی خدمات به مشتریان افزایش دهد و به همین دلیل است که امروزه بطور گسترده‌ای از آن استفاده می‌شود. شامپو پیس وان به عنوان بهترین شامپو تاچلس موفّق شده است تا صرفه‌جویی اقتصادی فراوانی را برای صاحبان کارواش‌ها به ارمغان آورد و این مورد یکی از دلایل اصلی محبوبیّت این محصول در بازار‌های داخلی و خارجی محسوب می‌شود. در واقع، این شامپو نانو محبوب‌ترین شوینده‌ی خودرو در بازار می‌باشد و از آن‌جایی که میزان ماندگاری و قدرت پاک کنندگی آن نسبت به سایر شوینده‌های موجود در بازار بیشتر است، مردم و صاحبان کارواش‌ها با اشتیاق بیشتری برای خرید آن اقدام می‌کنند.

 

مزایای و ویژگی‌های بارز شامپو تاچلس:

 

شستشوی خودرو بدون دخالت دست با استفاده از شامپو تاچلس:

همان‌گونه که از نام این محصول مشخّص است، شامپو تاچلس توانایی تمیز‌ کردن عمیق‌ترین و سخت‌ترین لکّه‌ها از روی بدنه‌ی خودروی شما بدون دخالت دست را دارا می‌باشد و این ویژگی موجب شده است تا فرایند شستشوی خودرو با صرف انرژی کم‌تری انجام شود و شما دیگر نیازی به پاک کردن دستی بدنه، شیشه‌ها و رینگ‌های خودروی خود را نداشته باشید و بتوانید به راحتی و با استفاده از فشار آب و یا بخار خودروی خود را به بهترین شکل ممکن شستشو دهید. این شامپو نانو به دلیل ترکیبات و مواد استفاده شده در ساختار آن توانایی نفوذ به سرسخت‌ترین لکّه‌ها و رسوبات را دارد و شما تنها با یک بار مصرف آن متوجّه قدرت پاک کنندگی خارق‌العادّه‌ی آن خواهید شد و به جمع طرفداران این محصول خواهید پیوست. همچنین، صاحبان کارواش‌ها نیز جزو مصرف کنندگان عمده‌ی این محصول محسوب می‌شوند زیرا استفاده از شامپو تاچلس برای شستشویخودروها کاملاً بدون دخالت دست می‌باشد و این ویژگی موجب شده است تا سرعت شستشوی اتومبیل به میزان قابل توجّهی افزایش یابد.

 

 

شامپو تاچلس

 

 

برای استفاده از شامپو تاچلس نیازی به خیس کردن بدنه‌ی خودرو نیست!

خیس کردن بدنه‌ی خودرو روشی قدیمی برای افزایش نفوذ‌پذیری لکّه‌ها و جرم‌ها می‌باشد و استفاده از آن دارای مزایا و معایب بخصوصی است. اگرچه خیس کردن بدنه‌ی خودرو می‌تواند روشی مطمئن برای افزایش پاکیزگی اتومبیل محسوب می‌شود ولی این روش موجب مصرف بی رویه‌ی آب نیز می‌شود و به همین دلیل است که امروزه در کارواش‌ها از روش‌های دیگری برای افزایش پاکیزگی و درخشندگی بدنه‌ی خودرو استفاده می‌شود. در فرایند ساخت شامپو تاچلس از مواد نانو با خاصیت آبگریز استفاده شده است و این ویژگی باعث شده است تا استفاده از این شامپو نانو برای شستشوی خودرو با مصرف آب کم‌تری همراه باشد و وجود چنین ویژگی مهمّی برای صاحبان کارواش‌ها از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار است زیرا روزانه صد‌ها خودرو در کارواش‌ها شستشو می‌شوند و وجود چنین مزیّت بارزی می‌تواند به صرفه‌جویی فراوانی در مصرف آب منجر شود. بنابراین، خرید شامپو تاچلس انتخابی اقتصادی و هوشمندانه برای صاحبان کارواش‌ها محسوب می‌گردد.

 

جلا و درخشندگی طولانی مدّت خودرو با استفاده از شامپو تاچلس:

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، در ساخت شامپو تاچلس از مواد نانو با خاصیّت آبگریزی استفاده شده است و این ویژگی مزایای فراوانی را به خود به همراه آورده است. استفاده از مواد نانو باعث ایجاد شدن یک لایه‌ی محافظ بر روی بدنه‌ی خودروی شما می‌شود و دیگر لکّه‌ها و رسوبات توانایی نفوذ به عمق بدنه‌ی خودروی شما را نخواهند داشت و این پدیده موجب گردیده است تا استفاده از این شامپو نانو موجب جلا و درخشندگی بدنه‌ی خودروی شما در طولانی مدّت شود. در واقع، شامپو پیس وان از این نظر بهتر از سایر شوینده‌های موجود در بازار می‌باشد و این ویژگی یکی از دلایل برتری آن نسبت به سایر شوینده‌های موجود در بازار محسوب می‌شود.

 

 

شامپو تاچلس

 

 

محافظت از رنگ بدنه‌ی خودرو با استفاده از شامپو پیس وان:

نور خورشید و آلاینده‌های محیطی یکی از اصلی‌ترین دلایل تغییر رنگ بدنه‌ی خودرو می‌باشند و می‌توانند موجب افت قیمت شدید خودرو شوند. استفاده از شامپو تاچلس روشی مناسب برای برطرف کردن این مشکل محسوب می‌شود زیرا ترکیبات این شوینده پر قدرت به دلیل خنثی بودن هیچ‌‌گونه آسیبی را به رنگ بدنه‌ی خودروی شما وارد نمی‌کنند و اتومبیل شما را از اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌نمایند و اثر این ویژگی در طولانی مدّت نمایان خواهد شد. بسیاری از کسانی که از این محصول برای شستشوی خودروی خود استفاده کرده‌اند به این پدیده اشاره نموده‌اند و عنوان کرده‌اند که این شامپو نانو به عنوان محافظ رنگ بدنه‌ی خودرو عمل می‌کند و استفاده از شامپو تاچلس می‌تواند از افت قیمت خودرو به دلیل آسیب‌های ناشی از نور خورشید و یا استفاده از شوینده‌های دارای خاصیّت اسیدی جلوگیری نماید.

 

قابلیّت استفاده برای شستشوی بدنه‌ی انواع خودروهای سنگین و ترابری:

شامپو تاچلس محصولی چند کاره محسوب می‌شود و امکان استفاده از آن برای شستشوی سطوح مختلف وجود دارد. این محصول علاوه بر قابلیّت شستشوی بدنه‌ی خودروهای سواری، قابلیّت شستشوی بدنه‌ی خودروهای سنگین و خودروهای ترابری را نیز دارا می‌باشد و همچنین، می‌توان از آن برای شستشوی بدنه‌ی قطار، هواپیما و یا سایر سطوح نیز استفاده کرد و این ویژگی نشان دهنده‌ی انعظاف‌پذیری بالای این محصول نسبت به سایر شوینده‌های موجود در بازار می‌باشد و شما با خرید آن می‌توانید از مزایای عنوان شده بهره‌مند شوید.

شامپو تاچلس

 

کاهش نیروی انسانی مورد نیاز برای شستشوی خودرو با استفاده از شامپو تاچلس:

شستشوی خودرو فرایندی چند مرحله‌ای محسوب می‌شود و شستشو و آبگیری بدنه‌ی خودرو در هر مرحله می‌تواند بازده این فرایند را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، شامپو تاچلس این مشکل را نیز حل کرده است زیرا شستشوی خودرو با استفاده از این شامپو بدون دخالت دست می‌باشد و استفاده از این ترکیب نیازمند خیس بودن بدنه‌ی خودرو نیست و این مورد موجب شده است تا شستشوی بدنه‌ی خودرو در زمانی کوتاه‌تر و با کم‌ترین نیروی انسانی انجام شود و این ویژگی یکی از دلایل اصلی علاقه‌ی صاحبان کارواش‌ها به استفاده از این محصول می‌باشد.

 

قیمت مناسب شامپو تاچلس نسبت به سایر شوینده‌های موجود در بازار:

شامپو تاچلس محصولی مقرون به صرفه محسوب می‌شود و این مورد یکی از اصلی‌ترین دلایل تمایل صاحبان کارواش‌ها برای استفاده از این شوینده می‌باشد. استفاده از این محصول موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و برق خواهد شد و فرایند شستشوی خودرو با نیروی انسانی کم‌تری انجام خواهد گرفت و قرارگیری این 3 ویژگی در کنار یکدیگر موجب شده است تا استفاده از این محصول با صرفه اقتصادی فراوانی همراه باشد. همچنین، قیمت مناسب شامپو پیس وان یکی دیگر از دلایل جذّابیت بالای آن می‌باشد و موجب شده است تا این شوینده‌ی قدرتمند و دوستدار محیط زیست به محصولی بی‌رقیب در بازار‌های داخلی تبدیل شود و مردم با اشتیاق فراوانی برای خرید آن اقدام نمایند.

 

نحوه‌ی استفاده از شامپو تاچلس:

نحوه‌ی استفاده از شامپو تاچلس برای شستشوی خودرو بسیار ساده و آسان می‌باشد و برخلاف سایر شوینده‌های نانو نیازی به ترکیب شامپو و پودر نانو برای استفاده از آن وجود ندارد و این شوینده به صورت آماده‌ به فروش می‌رسد. برای استفاده از شامپو تاچلس تنها کافیست تا آن را با استفاده از مخازن تحت فشار و یا آب‌پاش‌های دستی بر روی بدنه‌ی خودروی بپاشید و اجازه دهید تا محصول شوینده به مدّت 5 دقیقه بر روی بدنه‌ی خودرو باقی بماند و سپس از آب برای شستن بدنه‌ی اتومبیل استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این محصول نباید بدنه‌ی خودروی شما خیس باشد و این محلول باید قبل از آبکشی بدنه‌ی خودرو استفاده شود زیرا ترکیبات شامپو تاچلس دارای خاصیت آبگریزی هستند و عدم رعایت این نکته موجب کاهش بازده فرایند شستشوی خودرو خواهد شد. همچنین، بهتر است که از آب دارای درجه‌ی سختی پایین (فاقد املاح معدنی) برای آبکشی بدنه‌ی اتومبیل خود استفاده نمایید تا هیچ‌گونه لکّه‌‌ای بر روی خودرو پس از شستشوی آن با استفاده از شامپو پیس وان باقی نماند و درخشندگی و جلای خودروی شما دوچندان شود.

شامپو تاچلس

آیا می‌توان از شامپو تاچلس برای شستشوی رینگ‌ها و شیشه‌های خودرو استفاده کرد؟

بله! شامپو تاچلس محصولی چند کاره می‌باشد و می‌توان از آن برای شستشوی تمامی قسمت‌های بیرونی خودرو استفاده کرد و جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد. در واقع، این محصول با ایجاد کردن لایه‌ی محافظ بر روی شیشه‌‌ها و رینگ‌های خودرو موجب افزایش درخشندگی این قسمت‌ها نیز می‌شود و امکان تمیز ماندن آن‌ها در طولانی مدّت را فراهم می‌کند و شما با استفاده‌ی مداوم از این شامپو نانو می‌توانید از این ویژگی بهره‌مند شوید و زیبایی خودروی خود را افزایش دهید.

 

 

شامپو کارواش 4 لیتری پیس وان
شامپو کارواش B Pisone
شامپو کارواش پیس وان
مایع لاستیک تایر پیس وان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم